Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Klub Moderna - Dębica

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaKlub Moderna
AdresFabryczna 12
Godziny otwarcia 20:30.
Kontakt tel.880 410 600
Strona wwwmodernaclub.pl‎


MUZYKA ŁĄCZY A NIE DZIELI.
Bazujemy na muzyce z gatunków House, Electro, Dance, Trance. Na Club Arena królują klimaty electro, house i trance, a na Tropical Arena dance, house, latino, i przeboje XX wieku, a na Black Arena muzyka r'n'b, pop. soul i vocal-house.
Także specjalne cykliczna piątkowe imprezy NEW & RETRO PARTY są już stałym punktem w kalendarzu Moderny, gdzie gra się dance, house, r'n'b i niezapomniane taneczne przeboje XX wieku., a w każdy ostatni piątek odbywają się też specjalne imprezy pod hasłem RED ELECTRO 4 CLUBBERS.

Dysponujemy kilkoma salami oraz duża antresolą, na których ulokowaliśmy ponad 60 wygodnych loży, 4 bary z szybką obsługą oraz trzy parkiety taneczne (Club,Tropical i Black Arena), na których zabawicie się przy różnych klimatach muzycznych. Nad bezpieczeństwem w klubie i na zewnątrz czuwa profesjonalna firma ochrony "OMEGA - NOW KOLT". Samochód możecie bezpiecznie zostawić na strzeżonym i monitorowanym parkingu.
O doskonały dobór muzyki od dbają profesjonalni DJ'e - rezydenci Moderny:, którzy wg wielu są największą siłą klubu: ALEX RED (KOMODO), PETER DEVIL (HOSPITAL DJs), BENNY G (CLUBDRINKERS), ARTI (CLUBDRINKERS) i DJ SHAKAL którzy są zarazem producentami muzycznymi, a także młodzi i zdolni dj'e tacy jak: DJ MATHEW czy DJ ANSUER.

Exlusive rezydentami są: PUOTECK (najbardziej znany dj z radia ESKA, prowadzący między innymi takie programy jak: ESKA LIVE RMX czy GORĄCA 20) oraz pozostali DJ'e z formacji KOMODO czyli YASH & TOM SANDERS.W każdy weekend kilkadziesiąt osób dba o to, by każdy z Was mógł przeżywać z nami najlepsze i bezpieczne imprezy. W naszym klubie zawsze możecie się spodziewać zabawy na najwyższym poziomie! Często zapraszani znani DJ'e z kraju i za granicy tworzą niepowtarzalny klimat, tym bardziej że u nas grają tylko wyselekcjonowani DJ'e i producenci!

Zapraszamy w każdy weekend, w piątki i soboty od godziny
Oficjalny start zawsze o 22:30.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerie



Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję